Круглий стіл з конфліктних викликів на окупованих територіях

23 жовтня 2018 р. в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки посольства Великої Британії в Україні відбувся круглий стіл «Україна – стратегічне значення місцезнаходження. Конфліктні виклики, підходи до реінтеграції Донбасу, міжнародний досвід», в якому  від Представництва Президента України в АРК взяв участь головний консультант служби правового аналізу Руслан Сейдаметов.

Мета проведення круглого столу – закладення фундаменту законодавчої та громадської підтримки національної політики щодо відновлення миру, інституалізації діалогу, як механізму вирішення конфлікту в умовах тимчасової окупації, полегшення діалогу, економічного розвитку та побудови громади для постраждалих від конфліктів населення. На порядок денний круглого столу були винесено досвід інституціоналізації діалогу на місцевому рівні в Україні, роль громадянського суспільства як об’єкта конфлікту та суб’єкта його подолання, синергію та конфліктність у взаємодії органів влади з неурядовими ініціативами.

Участi у заходi взяли народнi депутати України, представники оргaнів державної влади, громадських та мiжнародних органiзацiй, експерти незалежної Мiжнародної миротворчої органiзацiї «Ресурси примирення» (Велика Британія).