Команда Представництва Президента України в АР Крим зустрілася із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою.

Сьогодні Команда Преставництва Президента України в АР Крим зустрілась із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою.

У зустрічі взяли участь Постійний Представник Президента України в Криму Антон Кориневич, а також заступниці Дар’я Свиридова та Таміла Ташева.

В фокусі обговорення були питання порушень прав людини на території тимчасово окупованого Кримського півострова, включно із питаннями обемеження свободи пересування, політично мотивованими переслідуваннями, порушення проти Української Церкви, порушення прав корінного кримськотатарського народу. Важливою складовою зустрічі були також питання санкційного режиму, збереження вектору розширення санкцій з боку партнерів України, а також послідовної політики невизнання, визначеної Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН в березні 2014 року.

Окрема частина зустрічі стосувалась обговорення національної моделі перехідного правосуддя для України, а також роботи, яка ведеться у напрямку напрацювань таких рішень.

Представництво Президента України в АР Крим висловлює вдячність Уряду Канади та особисто Надзвичайному і Повноважному Послу Канади в Україні Ларисі Ґаладзі за послідовну підтримку України у боротьбі за деокупацію Криму з перших днів збройної агресії Росії на території півострова.