Команда Представництва Президента України в АР Крим відвідала Посольство Естонської Республіки та зустрілася із Надзвичайним і Повноважним Послом Каімо Кууском.

Робочий тиждень завершився низкою зустрічей. Команда Представництва Президента України в АР Крим відвідала Посольсво Естонської Республіки та зустрілась із Надзвичайним і Повноважним Послом Каімо Кууском.

В рамках зустрічі, крім питань, пов’язаних із порушенням прав людини, обговорювалися також проблеми мілітаризації Криму та Чорноморського регіону, поступової колонізації півострова із заміщенням населення, дотримання прав дитини та злочинів Російської Федерації із залучення дітей до парамілітарних утворень, незаконного призову до російської армії, питання шкоди навколишньому природному середовищу, порушення проти Української Церкви, порушення прав корінного кримськотатарського народу. Важливою складовою зустрічей були також питання санкційного режиму, збереження вектору розширення санкцій з боку партнерів України, а також послідовної політики невизнання, визначеної Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН в березні 2014 року. Окремо говорили про нові виклики, пов’язані із обмеженням права громадян на свободу пересування з боку окупаційних «органів».

Естонська Республіка є постійним партнером України у боротьбі проти російської агресії, адже має власний досвід і знає як змагатися за звільнення територій від окупанта. Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич висловлює подяку Надзвичайному і Повноважному Послу Естонської Республіки в Україні Каімо Кууску за увагу до кримського питання.