Команда Представництва Президента України в АР Крим у складі Постійного Представника Антона Кориневича та заступниці Таміли Ташевої зустрілися із Надзвичайним і Повноважним Послом Словенії Томажем Менціним.

В рамках зустрічі, крім питань, пов’язаних із порушенням прав людини, обговорювалися також проблеми мілітаризації Криму, поступової колонізації півострова із заміщенням населення, дотримання прав дитини та злочинів Російської Федерації із залучення дітей до парамілітарних утворень, незаконного призову до російської армії, питання шкоди навколишньому природному середовищу, порушення проти Української Церкви, порушення прав корінного кримськотатарського народу.

Важливою складовою зустрічей були також питання санкційного режиму, збереження вектору розширення санкцій з боку партнерів України, а також послідовної політики невизнання, визначеної Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН в березні 2014 року. Окремо говорили про нові виклики, пов’язані із обмеженням права громадян на свободу пересування з боку окупаційних «органів».

🇸🇮 #PPUgovUA 🇺🇦