КЕРІВНИЦТВО

Постійний Представник Президента України
в Автономній Республіці Крим  – КОРИНЕВИЧ Антон Олександрович

Народився 13 лютого 1986 року в м. Києві.

У 2009 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Міжнародне право” та здобув кваліфікацію юриста-міжнародника, перекладача з англійської мови.

23 травня 2011 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю “Міжнародне право”.

У 2018 році присвоєно вчене звання доцента кафедри міжнародного права.

З вересня 2011 року – асистент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З липня 2016 року – доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З квітня 2019 року – заступник директора з науково-педагогічної роботи Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Указом Президента України № 454/2019 від 25 червня 2019 року призначений Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим.

Голова робочої групи з реінтеграції̈ тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи при Президентові України.

 

Перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим – СВИРИДОВА Дар’я Олександрівна

 До 2014 року проживала в місті Ялта, АР Крим, Україна. Після окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь переїхала в м. Київ.

У 2008 році закінчила Республіканський вищий навчальний заклад «Кримський гуманітарний університет» за спеціальністю «Історія. Правознавство».

У 2013 році закінчила Одеський університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

Випускниця Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», а також освітніх програм Європейського центру захисту прав людини, Гельсінського Фонду з прав людини, Аспен Інституту Київ та ін.

З 2012 до 2017 року – національний координатор міжнародного курсу Дистанційного навчання адвокатів правам людини в Україні (програма Мережі будинків прав людини «Міжнародне право для захисту громадських інтересів», Норвегія).

З 2012 до 2019 року фізична особа-підприємець. Приватна юридична практика. Співпраця з ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини» за напрямком захисту прав людини в умовах тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, координатор освітніх програм для юристів (навчальний курс «Стандарти прав людини в практиці адвокатів і суддів» та ін.).

Співавтор чисельних аналітичних матеріалів, «тіньових» звітів, тощо щодо дотримання прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні, зокрема окупації Кримського півострову, як то відповідних розділів Доповіді правозахисних організацій «Права людини в Україні», аналітичних правових оглядів за стандартами прав людини в умовах окупації «Крим без правил» та ін.

Член робочої групи з реінтеграції̈ тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи при Президентові України.

Розпорядженням Президента України №360/2019-рп від 04.11.2019 призначена Першим заступником Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим.

 

Заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим –

ТАШЕВА Таміла Равілівна 

Народилася 1985 року у місті Самарканд в Узбекистані у сім’ї виселених кримських татар.

У 1991 році, як і більшість кримських татар, її родина повернулася в Крим.

Закінчила факультет арабської філології Таврійського національного університету.

Нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня.

Розпорядженням Президента України №357/2019-рп від 25.10.2019 призначена заступником Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим.