Україна поверне Крим

12 вересня 2014 року під час участі в конференції Ялтинська Європейська Стратегія (YES) Президент України Петро Порошенко визначив сучасні стратегічні засади формування української політики щодо повернення анексованого Криму до складу нашої держави.
Президент відзначив: „Крим буде знову з нами, і навіть не військовими засобами. Я впевнений, що ми виграємо економічне, демократичне, ліберальне змагання за свідомість, за настрій кримчан, тому що ми будемо ефективні, ми будемо не корумповані, ми будемо демократичні, ми будемо вільні”.
Пріоритетний характер саме мирних заходів складає основний зміст та контекст поточної діяльності Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим. Цілеспрямована робота в напрямку підтримки та відстоювання інтересів громадян України, які сьогодні опинилися у складних суспільно-політичних умовах на півострові, досягнення позитивних результатів в соціально-політичному та економічному житті материкової України поступово призведуть до змін в свідомості населення Криму. В рамках цієї роботи використовуватимуться всі існуючі можливості, включаючи і потенціал  YES.