Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович взяла участь в нараді губернатора Херсонщини з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та силових структур області

«Сьогодні на Херсонщину покладено важливе завдання – організувати Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, яке буде розміщено у г. Херсоні, – сказав голова обласної державної адміністрації Юрій Одарченко під час представлення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та силових структур області Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Наталії Попович.
У свою чергу Наталія Попович зазначила, що найважливішою задачею відновлення діяльності Представництва є вирішення соціально-економічних питань, пов’язаних із перебуванням українців на тимчасово окупованій території.
«Я розраховую на вашу допомогу і в організації роботи, і в кадровому забезпеченні. Ми допомагатимемо людям, які виїхали з АР Крим, адже вони мають знати, що їм справді нададуть цю допомогу, вони повинні відчувати, що не залишаться один на один зі своїми проблемами. Для цього треба працювати в посиленому режимі, і за відносно короткий термін Представництво має бути повністю відновлено і приступити до виконання своїх обов’язків», – сказала Представник Президента України в Автономній Республіці Крим.
Після цього Юрій Одарченко представив Наталії Попович усіх присутніх на зустрічі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, силових структур області і висловив переконання на плідну співпрацю.