Питання адаптації вимушених переселенців з Автономної Республіки Крим на контролі у Постійного Представника Президента України в АР Крим

4 червня 2014 року в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації за участю Представника Президента Наталії Попович, відбулася нарада з питань адаптації в Херсонській області  громадян, які прибувають з АР Крим та м. Севастополя.
Так, на засіданні розглядалися питання з якими найчастіше звертаються кримчани, а саме реєстрація місця перебування громадян в області, розблокування банківських рахунків,  соціальні виплати на дітей, отримання паспортних послуг.
«Сьогодні нам необхідно чітко скоординувати нашу роботу щодо соціального та правового захисту людей, які внаслідок складної суспільно-політичної ситуації залишилися без роботи, домівок та засобів до існування.», – наголосила Наталія Попович.
В Херсонській області налагоджено тісну співпрацю з міграційною службою та Департаментом соціального захисту населення, з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Управлінням з питань цивільного захисту щодо прийняття оперативних рішень з прийому, розміщення, реєстрації та подальшого проживання переселенців з АР Крим на території Херсонської області.

Крім того на засіданні було повідомлено про створення 4 міграційних пунктів та 2 міграційних таборів у Генічеському, Каланчацькому районах та на залізничній станції Херсон.
Працівники міграційної служби несуть щоденне чергування на міграційному пункті, який знаходиться на залізничному вокзалі міста Херсона, що забезпечує можливість кримчанам звернутися до спеціалістів за консультацією, а головне – стати на облік громадян, які вимушено прибули з півострову та прагнуть отримати соціальну підтримку за місцем тимчасового перебування.