Міграційна служба Херсонщини активно взаємодіє з вимушеними переселенцями з Кримського півострову

Працівники  служби щоденно чергують  на міграційному пункті, який знаходиться на залізничному вокзалі міста.
Це забезпечує можливість кримчанам звернутися до спеціалістів за консультацією, а головне – стати на облік громадян, які вимушено прибули з півострову та прагнуть отримати соціальну підтримки за місцем тимчасового перебування.
За повідомленням Головного управління державної міграційної служби України в області, на території Херсонщини створено 4 міграційних пункти та 2 міграційних табори у Генічеському, Каланчацькому районах та на залізничній станції Херсон.
Найактуальнішими проблемами, з якими звертаються кримчани, є розблокування банківських рахунків,  соціальні виплати на дітей, реєстрація місця перебування громадян в області, отримання паспортних послуг.
Допомогу у вирішенні проблемних питань кримчан надають Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м.Херсона Херсонської міської ради, Херсонський міський центр соціальних служби для сім’ї, дітей та молоді, обласний центр зайнятості та ін.
Загалом, станом на 04.06.2014 року, до Журналу обліку громадян внесено 130 осіб цивільного населення, окрім цього в області розміщено сім`ї  військовослужбовців.