News

День захисника України 2016 року

Традиційно 14 жовтня Український народ вшановує славетну історію українського воїнства, мужність та героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності України.

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим публікує результати останнього моніторингу щодо наявності резервного житла

За результатами моніторингу Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим в межах взаємодії з Державною службою з надзвичайних ситуацій на материковій частині України зареєстровано 22612 мешканців Криму, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи. З них 14849 – працездатні чоловіки та жінки, 5965 – діти, 1798 – інваліди та особи похилого віку.

Постійний Представник Президента України Наталія Попович та Голова Моніторингової місії ООН Фіона Фрейзер

10 жовтня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілась з Головою Моніторингової Місії ООН з прав людини в Україні Фіоною Фрейзер.

Наталія Попович зустрілася з заступником начальника Управління Державної міграційної служби України у Херсонській області Дмитром Івановим

5 жовтня 2016 року в Херсоні Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович зустрілася з заступником начальника Управління Державної міграційної служби України у Херсонській області Дмитром Івановим.

народ України вшановує 75ті роковини подій Бабиного Яру

Сьогодні народ України вшановує 75-і роковини подій Бабиного Яру, що є всесвітньо відомим символом однієї з найтрагічніших сторінок Голокосту та невщухаючим болем для людей різних національностей.

00001

Прийнятим Верховною Радою України Законом стаття 4 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» викладена у новій редакції і норма про можливість продовження терміну дії паспорту громадянина України для виїзду за кордон відсутня.

00001

За результатами моніторингу Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим в межах взаємодії з Державною службою з надзвичайних ситуацій на материковій частині України зареєстровано 22637 мешканців Криму, з яких 167 отримали статус внутрішньо переміщеної особи в серпні цього року.

Фото до Дня знань

Шановні першокласники та першокурсники, учні та студенти, вчителя та викладачі! Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим сердечно вітає Вас з Днем знань!

Україна Народжені вільними

25 річниця незалежності України є підтвердженням становлення самостійної і демократичної держави як рівноправного учасника міжнародного життя.

День Державного Прапора України 23082016

Сьогодні Український народ вшановує один із символів своєї державності та самоідентичності, священний оберіг, народжений споконвічною мрією про волю, що міцно укорінився в свідомості суспільства.

Сторінка 1 з 33123.Остання »