30 вересня 2020 року відбулася зустріч команди Представництва Президента України в АР Крим у складі Постійного Представника Антона Кориневич, заступниць Дар’ї Свиридової та Таміли Ташевої з Надзвичайним і Повноважним Послом Молдови в Україні Русланом Болбочаном.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.


29 вересня Україна і весь світ вшановує пам’ять жертв Бабиного Яру. 29-30 вересня 1941 року нацисти розстріляли в серці Києва понад 33 тисячі київських євреїв. До звільнення міста від нацистів у 1943 році у Бабиному Яру загинули десятки тисяч українців, євреїв, ромів та представників інших національностей.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.25 вересня 2020 року Постійний Представник Президента в АР Крим Антон Кориневич та надзвичайний і повноважний пані посол Канади в Україні Лариса Ґаладза побували у КПВВ «Каланчак» для перевірки умов пропуску громадян через адмінмежу та роботи прикордонників у період дії карантинних обмежень.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Qt.

У Дніпрі у правовому клубі “Провокатор” відбулась експертна дискусія з питань перехідного правосуддя. Учасниками дискусії стали судді та адвокати, які працюють у Дніпрі та Дніпропетровській області, а також прокурори з Донецької та Луганської областей.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Qt.