Емір Білялов: кримчани, які загинули після повномасштабного вторгнення


Нещодавно ми розпочали серію публікацій про громадян України, мешканців тимчасово окупованого Криму, які загинули від російської воєнної агресії. Серед них були мирні жителі, серед них були військові. Цей пост хочемо присвятити юнакові, який від рук російських терористів загинув у перші години повномасштабного вторгнення рф в Україну.

17-річний Емір Білялов народився в Криму, впродовж останніх кількох років живу у Мелітополі Запорізької області – навчався у Таврійському державному агротехнологічному університеті на факультеті комп’ютерних технологій. Захоплювався художнім мистецтвом та цифровим малюванням.

Незадовго до повномасштабного вторгнення Емір приїхав до батьків, у село Семихатка на Херсонщині, на період дистанційного навчання. У домівці батьків він перебував, коли 24 лютого, о 7 ранку, в будинок влучив ворожий снаряд.

Емір отримав осколкове поранення черевної порожнини, лівого передпліччя, обличчя та множинні осколкові порізи тіла. Ці травми стали для хлопця смертельними.

«Емір закінчив школу з золотою медаллю. Він створював дивовижні малюнки, був дуже здібною, розумною та доброю людиною», – розповіла старша сестра загиблого. Крім неї, в Еміра Білялова залишилися батько та матір.

🕯 Разом із платформою пам’яті Меморіал: вбиті росією та Українська правда Представництво вшановує жертв війни серед цивільного населення України.