Екологічна криза в Криму на засіданні РНБО України

Президент Петро Порошенко під час засідання Ради національної безпеки та оборони зауважив, що надходить інформація про екологічну катастрофу, яка трапилась на окупованій території Криму в м. Армянськ, і українські екологи повідомляють тривожні дані.
Петро Порошенко наголосив, що Україна має зробити декілька кроків для ліквідації ситуації. «Необхідно створити міжнародну комісію і зупинити екологічну катастрофу, яка безпосередньо впливає на Україну і трапляється на окупованій території, знайти її причини», – наголосив Глава держави. Президент України повідомив, що за його інформацією екологічна катастрофа в Криму стала наслідком відповідних тренувань російських військових, які призвели до руйнації екологічних захисних механізмів.
Глава держави доручив Прем`єр-Міністру України підготувати умови, «щоб запросити дітей з Армянська в Херсонську область, щоб вони могли відпочити, оздоровитися, і просто врятувати українських дітей у зв’язку з екологічною атакою». Петро Порошенко доручив обласним державним адміністраціям організувати відповідне запрошення, а Державній прикордонній службі – забезпечити дітям перетин адміністративної межі. «Мають відчувати піклування Української держави про кожного, хто опинився на окупованій території, незалежно чи це окупована територія українського Криму, чи окупована територія Українського Донбасу», – наголосив Глава держави.