ДО УВАГИ ГРОМАДЯН З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ ЗНО У 2019 РОЦІ

Ви маєте можливість зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії до 20 травня.

Щоб зареєструватися достатньо бути зарахованим за будь-якою формою навчання (денна, вечірня, дистанційна, екстернатна тощо) у загальноосвітньому закладі на території України, а до комплекту документів необхідно додати заяву у довільній формі, що підтверджує право особи для реєстрації на ЗНО в додатковий період.

Громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим, та не мають можливості відправити документи для реєстрації поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та інших необхідних документів на електронну адресу відповідного регіонального центру.

Якщо особа не може вказати адресу в Україні для отримання поштового повідомлення, інформація про результати реєстрації надсилається на її електронну адресу. В такому випадку сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються в регіональному центрі. Їх можна забрати в будь-який зручний час або отримати безпосередньо в пункті проведення зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування.

ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ – З 26 ЧЕРВНЯ ДО 12 ЛИПНЯ

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ – ДО 18 ЛИПНЯ

Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести не більше як з 4 навчальних предметів.

Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщується у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.

ВАЖЛИВО! Учасник зовнішнього оцінювання зобов’язаний своєчасно прибути до пункту зовнішнього оцінювання із сертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання і документом, на підставі якого особу зареєстровано для участі в зовнішньому оцінюванні (серія (за наявності) та номер якого вказані в Сертифікаті).

Більше інформації на сайті Український центр оцінювання якості освіти: http://testportal.gov.ua/…/zno-2019-dodatkovyj-period-rey…/…