Ділимося з вами корисними та цікавими проєктами

Сьогодні розповімо про серію ігрових соціальних відео “Всі, хто хотіли, поїхали?“.
Це десять мультфільмів, що розповідають про людей, які з тих чи інших причин залишилися жити на тимчасово окупованих територіях у Криму і на сході України.

Щодо них можна часто почути фразу: “Всі, хто хотіли, поїхали”. Крапка. Нібито кожен та кожна, хто з початком війни не покинули окуповані території, мають проросійські погляди, підтримали “путіна” й так звану “русскую весну”. А тому їх можна вважати зрадниками, які свідомо зробили вибір між Україною та “русским миром” на користь останнього.

 

Ці мультфільми демонструють історії реальних людей, які мешкають на тимчасово окупованих територіях. Вони показують те, що зумовило їхнє рішення залишитися, і глядач сам пересвідчиться, що далеко не завжди таке рішення свідчить про вибір між Україною та “русским миром”.
“Всі, хто хотіли, поїхали?” створив ZMINA. Центр прав людини та студія виробництва відео Real Stories Production за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID – US Agency for International Development.
➡️ Режисерка проєкту: Ксенія Кравцова
➡️ Продюсери: Єлизавета Сокуренко, Іннокентій Вировий
➡️ Креативна продюсерка: Анастасія Фалілєєва
➡️ Режисери анімації проєкту: Анастасія Фалілеєва, Клим Климчук та Родіон Шуб
➡️ Консультантка проєкту: Alyona Lunova, менеджерка з адвокації Центру прав людини ZMINA
До речі, зараз проєкт “Всі, хто хотіли, поїхали?” номінований на громадську відзнаку року, як “Піар-кампанія року” від Isar Ednannia.
Можете їх підтримати за цим посиланням: https://www.facebook.com/isar.ednannia/posts/3096895347247869
І подивіться дуже щемливу історію Муміне Салієвої — кримської татарки, правозахисниці, матері та дружини політв’язня: https://youtu.be/Pt_gVmPu8ec.