День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Новини

Сьогодні народ України вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні, які змінили хід історії і стали взірцем людської та національної відваги, непохитної завзятості та самовідданості українського суспільства в захисті ідеалів демократії та європейського майбутнього України.

20 лютого 2014 року Російська Федерація розпочала збройну агресію проти України, зажадала остаточно знищити українську державність та поневолити багатомільйонну націю.

Україні вдалося зібрати та передати до Європейського суду з прав людини величезну кількість доказів, що захоплення України, передусім Кримського півострову Росія активно готувала ще у 2013 році, до початку Революції Гідності.

Сьогодні Україна спромоглась консолідувати міжнародне суспільство і заручитись його чіткою та послідовною підтримкою у відсічі агресору. Відновлення суверенітету та територіальної цілісності України є відповідальним обов’язком перед співвітчизниками, які чекають на Україну на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Навічно закарбований у пам’яті та серцях подвиг Героїв Небесної Сотні дав українцям доленосний, історичний шанс відродити незалежність України та побудувати сильну, єдину і неподільну європейську країну.

Слава і глибока шана Героям Небесної Сотні!