День народження Ервінa Ібрагімовa

Сьогодні, у колі родини та друзів, святкував би свій 36-й День народження Ервін Ібрагімов – кримськотатарський активіст, член Бахчисарайського регіонального Меджлісу кримськотатарського народу, член виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар, ексдепутат Бахчисарайської районної ради.

Однак 24 травня 2016 року він був насильницьки викрадений у м. Бахчисарай невідомими особами. Батько Ервіна Ібрагімова знайшов автомобіль сина кинутим на вулиці. Йому вдалося отримати запис із камери системи відеоспостереження, на якій зафіксовано момент викрадення. Двоє чоловіків, на одному з яких була форма так званих “правоохоронних органів”, витягли Ервіна з машини, заштовхнули в мікроавтобус і поїхали. З того часу місцеперебування Ервіна Ібрагімова невідоме.

Окупаційна адміністрація Російської Федерації вже 5 років не дає відповіді де він, і не проводить ефективного розслідування.

В цей день, ми хочемо побажати сил родині та близьким і сказати: “Ервін, ми пам‘ятаємо тебе!”.

Умер ага, Ліля ханум, чекаємо разом з Вами і впевнені, що винні понесуть заслужену відповідальність за цей злочин!

Так само, ми переконані, що понесуть відповідальність винні у зникненні інших 14 осіб, місцеперебування яких до цього часу не відоме: Валерія Ващука, Івана Бондарця, Василя Черниша, Тимура Шаймарданова, Сейрана Зінедінова, Ісляма Джеппарова, Джевдета Іслямова, Ескендера Апселямова, Федора Костенка, Мухтара Арісланова, Арлена Терехова, Руслана Ганієва, Арсена Алієва та Ескендера Ібраїмова.