ПОРЯДОК проведення особистого прийому громадян Представництвом на період встановлення на території України карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Порядок особистого прийому громадян на час карантину у форматі .doc

Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом та іншими посадовими особами Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим “ПОРЯДОК проведення особистого прийому громадян Представництвом на період встановлення на території України карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”


Звернення громадян

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Поштова адреса Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим для звернень громадян:

проспект Ушакова, 42, м. Херсон, 73003

Адреса електронної пошти Представництва, визначена для звернень:

  zvernennia@ppu.gov.ua

 Адреса електронної пошти Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим для звернень та комунікації з державними органами влади та ЗМІ:

  ark@ppu.gov.ua

Телефони для довідок:

  +380 (552) 49–59–39 – довідка про реєстрацію вхідної кореспонденції, – що надійшла від юридичних осіб (органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій тощо); довідка про реєстрацію, опрацювання звернень громадян та прийом громадян; контактний телефон для попереднього запису громадян на особистий прийом до керівництва Представництва.

0 800 502 192 – безкоштовна «гаряча» лінія.

Інформація за вказаними телефонами надається з понеділка по п’ятницю у визначені години роботи.

 

 Графік роботи Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим

Понеділок – п’ятниця з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00

Субота, неділя – вихідні дні.

 

Про звернення громадян

Громадяни, які проживають на тимчасово окупованій території України – Автономній Республіці Крим та м. Севастополь або переселилися з неї мають право звертатися до Представництва у письмовій або усній формі із пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями) і скаргами.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звертаємо увагу, що рішенням Ради національної безпеки і оборони України, яке введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року №133, обмежено доступ користувачів мережі Інтернет до ресурсів сервісів Yandex.ru, Yandex.ua, а також Mail.ru. Для забезпечення можливості отримання Представництвом ваших звернень, надісланих електронною поштою, просимо не використовувати поштові сервіси російських компаній.

  Завантажити зразок звернення

Громадяни можуть звернутись до Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим особисто.

 Графік особистого прийому громадян керівництвом Представництва Президента України в АР Крим

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

Дні та час

особистого прийому

КОРИНЕВИЧ Антон Олександрович

Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим перший понеділок місяця

з 14.00 до 16.00

СВИРИДОВА Дар’я Олександрівна

Перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим

другий понеділок місяця

з 14.00 до 16.00

ТАШЕВА Таміла Равілівна Заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим

третій понеділок

місяця

з 14.00 до 16.00

Запис на особистий прийом громадян керівництвом Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим здійснюється щодня з 10-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00, окрім вихідних та святкових днів.

Прийом громадян керівниками та фахівцями служб Представництва здійснюється щодня з 09-00 до 13-00 та з 14-00 до 18-00, окрім вихідних та святкових днів.