Чергові утиски кримських татар в окупованому Криму!

8 листопада на території тимчасово окупованого Криму відбулися чергові незаконні обшуки  в активістів громадської організації «Кримська солідарність». Наразі відомо про обшуки у чотирьох регіонах півострова —Бахчисараї, Старому Криму, смт. Кіровське та селищі Зарічне Сімферопольського району. Про це повідомляє «Кримська солідарність» у Facebook.

В результаті незаконного обшуку в Бахчисараї громадського активіста Сейтумера Сейтумерова незаконно затримали. У м. Старий Крим провели обшук у Руслана Белялова. Раніше активіста вже незаконно притягували до «адміністративної відповідальності» через його активну громадянську позицію. Після обшуку окупаційних структур Руслан Белялов виявив зникнення грошових коштів. П’ятьох співробітників (Зекеряєв Асан Расимович, Зекеряєв Алім Айдерович, Абдураманов Ресуль Фарикович, Ісаєв Мустафа Рамазанович, Умеров Амет Халилович), що працевлаштовані у Белялова, відвезли в райвідділ. У них намагалися відібрати біометричні дані. Ще один обшук зафіксовано в селищі Зарічне в будинку Ельдара Кантемірова. Повідомляється, що у Белялова та Кантемірова незаконно вилучили телефони та ноутбук.

У селищі Кіровському «силовики» влаштували  черговий обшук у будинку голови регіонального Меджлісу Кіровського району Екрема Абдульватова.