Бразильське видання Correio Braziliense за наданою Представництвом інформацією опублікувало статтю “Ucrânia denuncia que porões no país foram transformados em locais de tortura” (Україна засуджує, що підвали на тимчасово окупованих територіях країни перетворили на місця катувань)

Оригінал статті доступний за посиланням https://cutt.ly/RJGnxUf

Возможно, это изображение 2 человека и текст

Головні тези матеріалу публікуємо нижче:
Постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим розповіла, що окупаційні війська рф викрали близько 600 цивільних і військових з Херсону, яких утримують у місцевих будинках і школах, де облаштовані місця для тортур.
Пані Ташева пояснила, що деяких громадян тримають у підвалах близько двох діб із «профілактичною метою. Вона запевнила, що інформація перевірена, попри складність її отримання навіть незалежними юристами.
«Цих людей також часто катують. До них нікого не пускають, не дають розголошувати місце перебування членам родини, не надають медичної допомоги», – додала Постійна Представниця.
За словами Ташевої, на нещодавно окупованих росією територіях війська використовують ті ж методи, які використовувалися під час окупації Криму, але нині значно швидшими темпами. Серед ув’язнених є активісти, які останніми тижнями виступали проти окупації, а також представники кримськотатарського народу та колишніх солдатів, які воюють на сході України, представники місцевої влади та члени родин, які відмовилися співпрацювати з окупаційними військами.
Директора неурядової організації «Євразійська демократична ініціатива» Петра Залмаєва новина про катівні в Херсоні не здивувала: «На початку війни, у 2014 році, росія катувала громадян на моїй батьківщині в Донецьку. Я знаю кількох людей, які зазнали тортур, деякі з них відомі художники. Це була форма покарання за створення мистецтва протесту проти окупації».