Антон Кориневич взяв участь у дискусії на тему: “Крим: бачення майбутнього”

09 липня 2019 року у м. Херсон Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич взяв участь у дискусії на тему: “Крим: бачення майбутнього” у рамках культурно-соціального проекту “Кримський дім об’єднує серця”.

Участь у заході також взяли Ільмі Умеров – заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу; Юсуф Куркчі – перший заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій; Алім Алієв – правозахисник та програмний директор Кримського дому, співзасновник громадської ініціативи “Крим SOS”; Гюльнара Бекірова-Алідінова – член Меджлісу кримськотатарського народу, заступниця голови Генічеської райдержадміністрації; Ісмаїл Халіков – представник Уповноваженого з дотримання прав мешканців АР Крим і м. Севастополя.

Під час заходу відбувся жвавий обмін думками щодо сучасного положення кримськотатарського народу на тимчасово окупованій території, репресій проти корінних народів Криму з боку окупаційної влади, проблем, з якими стикаються мешканці Криму та внутрішньо переміщені особи під час оформлення особистих документів.

Учасники дискусії дійшли висновку про необхідність об’єднання зусиль державних та громадських організацій у справі повернення тимчасово окупованого Криму до складу України.