Антон Кориневич: “Саме завдяки молоді ми повернемо Крим”

«В Крыму самый большой вызов – это свобода слова, свобода волеизъявления и право на самоидентификацию. Каждый день мы, проживая под гнетом РФ, не можем свободно выражать ни своих мыслей, ни своих чувств. Проживая на территории Крыма мы, фактически, для всего мира – согласны с тихой оккупацией. Но Мы просто не можем сказать то, что думаем – ибо завтра в нашу дверь постучит центр “Э”, и ни кто к этому не может быть готов…».

Так в анкеті написав один із учасників Всеукраїнського молодіжного форуму «Крим очима молоді», який розпочав свою роботу сьогодні в місті Ірпінь під Києвом.

120 молодих активних людей, 25 серед яких з Криму, мають чудову нагоду отримати більше інформації щодо ситуації в Криму, провести діалог з представниками влади та громадського сектору, сприяти вирішенню молодіжних питань, підвищити рівень обізнаності в сфері медійної грамотності, посилити взаємодію української та кримськотатарської молоді.

Антон Кориневич зазначив, що молодь є нашим майбутнім і вона повинна знати правду про окупацію Криму Росією. Про те, що не всі там перейшли на бік окупантів, не всі зрадники. «Мені дуже б хотілося, щоб ви, наша молодь, брали приклад з цих людей, таких як Олег Сенцов, Володимир Балух, наші моряки та багато інших бранців Кремля, які знаходилися, а деякі і зараз знаходяться в тюрмах і колоніях Росії. Щоб молодь розуміла, що звичайні люди, які люблять свою країну її і захищають. І ми разом маємо стати на захист правди, на захист української незалежності, на захист свободи. Ми разом маємо зробити все, щоб Крим повернувся додому. Тому такі заходи, де можна ось так зустрічатися, безпосередньо спілкуватися з молоддю, говорити про такі складні речі, є вкрай важливими. І саме завдяки молоді ми повернемо Крим», – звертаючись до молоді, зауважив Постійний Представник Президента України в АР Крим.