23 серпня за участі Президента України Володимира Зеленського відбулось представлення для міжнародних партнерів та громадськості Офісу Кримської платформи – постійно діючого майданчика для координації та комунікації органів державної влади України, іноземних держав та міжнародних організацій та громадян України з Криму, який функціонує як структурний підрозділ Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим у новому офісі по вулиці Грушевського, 24/2

Мало хто знає, яка тривала і напружена робота передувала презентації Офісу, тож сьогодні ми вирішили привідкрити завісу та розказати про один з аспектів підготовки напередодні Саміту.

Для Представництва було важливим наповнити реконструкцію Офісу Кримської платформи не тільки практичними речами, але і символічними, щоб кожен крок на цій київській землі нагадував про Крим, деокупація якого, наразі, є основним сенсом нашої роботи.

Саме тому, спільними зусиллями наших працівників, учнів Українська академія лідерства, серед яких звісно ж були й кримчани, а також працівників Ботанічного саду імені академіка О. В. Фоміна у внутрішніх двориках Представництва здійснили висадку дерев та кущів, притаманних саме кримській природі, перетворивши простір на кримські дворики.

Дякуємо Українській академії лідерства, що долучились до озеленення території Офісу Кримської платформи. Організуватися задля спільної справи – це великий сенс тих лідерських якостей, яким ви навчаєтесь.

Також висловлюємо вдячність Ботанічному саду імені академіка О. В. Фоміна Навчально-наукового центру “Інститут біології та медицини” Київський національний університет імені Тараса Шевченка, адже саме завдяки вашим співробітникам зразки кримської флори з’явилися у внутрішніх двориках Офісу Кримської платформи.

Спільна справа гуртує, особливо коли спільна справа – це робота заради звільнення тимчасово окупованого Криму.

Офіс Президента України Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine

Відео