23 серпня у м. Києві відбулось відкриття Офісу Кримської платформи, який працює у структурі Представництва Президента України в АРК

Тож хочемо більше розказати про Офіс та його задачі.

У своїй промові під час установчого саміту Кримської платформи Президент України Володимир Зеленський акцентував – “Ми не проводимо цей Саміт заради Саміту. Тема Криму не повинна зникнути з міжнародного порядку денного ще на сім років. Тому ми маємо вже сьогодні зосередитись на практичній роботі та координації зусиль з дуже конкретних питань. Для підтримки нашої діяльності створено Офіс Кримської платформи”.

 

Як і зазначав Глава Держави внутрішній трек Кримської платформи продовжується функціонуванням Офісу Кримської платформи – майданчика для координації та комунікації органів державної влади України, іноземних партнерів, організацій та громадян України з Криму.

Провідними завданнями Офісу є надання експертної, консультаційної, інформаційної та іншої підтримки реалізації проєктів та заходів в рамках діяльності Кримської платформи.

Робота Офісу також передбачає функціонування його приміщення як “Кримського хабу” в Києві для поєднання зусиль різних переміщених кримських органів влади, проведення спільних прийомів громадян, заходів з теми деокупації та реінтеграції Криму, координації з представниками Експертної мережі.

Запуск роботи Офісу Кримської платформи став можливим, зокрема й завдяки підтримці наших партнерів, що у співпраці з Представництвом доклали чимало зусиль, аби допомогти державі зробити це все можливим. Висловлюємо вдячність Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ, громадській організації Крим_ SOS, International Partnership for Human Rights (IPHR) – (Міжнародне партнерство за права людини (Бельгія), Міжнародний фонд “Відродження” та Київський національний університет імені Тараса Шевченка, що на різних етапах підготовки до відкриття Офісу Кримської платформи надавали нам важливу підтримку.