12 жовтня 2020 року відбулася зустріч команди Представництва Президента України в АР Крим у складі Постійного Представника Антона Кориневича та заступниць Дар’ї Свиридової та Таміли Ташевої із Надзвичайним і Повноважним Послом Чорногорії в Україні пані Драгіцею Понорац.

В рамках зустрічі, крім питань, пов’язаних із порушенням прав людини, обговорювалися також проблеми мілітаризації Криму та Чорноморського регіону, поступової колонізації півострова із заміщенням населення, дотримання прав дитини та злочинів Російської Федерації із залучення дітей до парамілітарних утворень, незаконного призову до російської армії, питання шкоди навколишньому природному середовищу, порушення проти Української Церкви, порушення прав корінного кримськотатарського народу. Важливою складовою зустрічей були також питання санкційного режиму, збереження вектору розширення санкцій з боку партнерів України, а також послідовної політики невизнання, визначеної Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН в березні 2014 року. Окремо говорили про нові виклики, пов’язані із обмеженням права громадян на свободу пересування з боку окупаційних «органів».

Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич висловлює подяку Надзвичайному і Повноважному Послу Чорногорії в Україні пані Драгіці Понорац за увагу до кримського питання.