Лекція про суб’єктність кримськотатарського народу

12 квітня 2018 р. у Науково-дослідному центрі орієнталістики ім. Омеляна Пріцака головні спеціалісти служб міжнародних зв’язків та правового аналізу Представництва взяли участь у лекції, присвяченій пам’яті видатного вченого ХХ ст., філолога, історика, сходознавця Омеляна Пріцака “Політико-правова суб’єктність кримськотатарського народу: минуле і сьогодення”.

Лектором був Рефат Чубаров – Голова Меджлісу кримськотатарського народу, президент Всесвітнього конгресу кримських татар, Народний депутат України, почесний професор Києво-Могилянської академії. Також у заході взяли участь студенти на викладачі академії, історики, журналісти та громадські активісти.

Під час заходу було проаналізовано історичне підґрунтя суб’єктності кримськотатарського народу та проведено паралель з сучасними подіями, надано їм історичну та політичну оцінку. Лектором активно обговорювалися питання удосконалення нормативного забезпечення захисту та реалізації прав кримськотатарського народу як корінного народу України.