1 вересня заступниця Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева взяла участь у програмі PRIME: Мусаєва на телеканалі ATR

Заступниця розповіла глядачам про Саміт Кримської платформи та його перші результати, про Офіс Кримської платформи, який працює як структурний підрозділ Представництва та плани щодо його подальшого наповнення. Зокрема розповіла, що робота Офісу Кримської платформи передбачає функціонування його приміщення як “Кримського хабу” в Києві для поєднання зусиль різних переміщених кримських органів влади та членів Експертної мережі, проведення спільних прийомів громадян, заходів з теми деокупації та реінтеграції Криму за участі національних та міжнародних експертів.
Таміла Ташева значну частину обговорення присвятила дуже важливій темі політв’язнів та їх родин, та крокам держави щодо підтримки таких громадян та іншим важливим питанням тимчасово окупованого Криму.

Усім, хто пропустив ефір онлайн, радимо переглянути у записі, щоб дізнатися більше про поточний стан справ щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та подальшу роботу за напрямком деокупації те реінтеграції тимчасово окупованого Криму.

Вiдео